preloader

Bolluk ve Bereket Eğitimi ve Seansları

bolluk-ve-bereket-manifesting-and-abundance-thetahealing-gulten-kurtoz

ThetaHealing® Bolluk ve Bereket Eğitimiyle Yaşam Standardınızı Yükseltin

Bedenimizin tüm hücrelerinde sonsuz bilgi dağarcığı vardır. Düşüncelerimizin yarattığı duygular, evrenin bize sunduğu fırsatların ve bilinçli yaratımlarımızın kalitesini belirler.

Sorunsuz bir hayat pek de mümkün değildir. Ancak pişmanlık, kırgınlık, kızgınlık ve reddetme gibi negatif duygular, hayatta elde etme gücümüzü ve bolluk bereket gibi yaratımlarımızı yavaşlatıp engelleyebilir. Bu duygular bazen hayat kurtarıcı olsa da bizim hayatımızda ne kadar gereklidir?

Bu eğitimde öncelikle bolluk bereketin tam olarak ne anlama geldiğini ve nasıl şekillendirebileceğimizi öğreneceğiz. Maddi ve manevi değerlerin her birine kendi hayatımızda yer vereceğiz.

Hayatta herkesin önceliği farklıdır. Bu yüzden, yaradanın bize sunduğu maddi ve manevi değerlere bakış açımız da farklıdır. Bunları kabul etme şeklimiz aslında öz değerimiz ile doğrudan bağlantılıdır. ThetaHealing® bolluk ve bereket çalışması sayesinde kendi öz değerimizin farkına vararak yaratımlarımızı ve arzularımızı bu kanaldan gerçekleştireceğiz.

Eğitim İçeriği:

Theta Durumunda Yaratmak
Blokajlar
Bereket Listesi
Kutsal Zaman
Geleceğimizi Hatırlamak
Ev Kuralları ve His Yüklemeleri
İnanç Yüklemeleri
Çekirdek, Genetik ve Geçmiş İnanç Kalıpları Çalışması
Günlük Hayatımızda Yapabileceklerimiz
error: